Kalendarz
Kalendarz Smykolandia

Restauracja


Restauracja

Kuchnia serwowana przez Restaurację Autos w dużej mierze opiera się na kuchni polskiej, ale nie brakuje w niej również wpływów międzynarodowych. Tu zdecydowanie bogactwo smaków i aromatów kuchni europejskiej i światowej spotyka się z tradycyjną kuchnią polską. W ten sposób odkrywamy przed naszymi Gośćmi nowe trendy, a posiłek u nas to prawdziwe kulinarne doświadczenie. Zapraszamy do skosztowania specjałów, które przygotował dla Państwa nasz Szef Kuchni, dla którego gotowanie to nie tylko praca, ale rzeczywista pasja. Dzięki jego pasji i talentowi tradycyjne potrawy nabierają zupełnie nowego charakteru. Wraz z całym zespołem dbają, żeby posiłki w Restauracji Autos były na najwyższym poziomie.

 

Restauracja Autos jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7:00 do 21:00, a od 10:00 do 21:00 obowiązuje menu a’la carte. Jeśli chcą Państwo zarezerwować stolik prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Niezwłocznie poinformujemy czy w dniu, który Państwa interesuje jest możliwość rezerwacji stolika.

 

Restauracja Autos to również doskonałe miejsce do zorganizowania przyjęcia okolicznościowego, wesela czy konferencji, szkolenia lub firmowego wyjazdu integracyjnego.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu


hotel restaurant autos
Restauracja- mała galeria
restauracja na wesele hotel autos solec
Restauracja- mała galeria
restauracja wesele hotel leśny solec kujawski
Restauracja- mała galeria
restauracje kujawsko pomorskie hotel autos
Restauracja- mała galeria
solec restauracja hotel autos
Restauracja- mała galeria
wesele restauracja pod bydgoszczą autos
Restauracja- mała galeria