Panie w karnawałowych sukienkach, Panowie w garniturach, wszyscy w wygodnych butach do tańca- czas zakończyć karnawał w pięknym stylu.

 

W ostatni weekend lutego w naszym hotelu odbyła się coroczna impreza karnawałowa, w której udział wzięło ponad stu roztańczonych Gości. Od wielu lat imprezy taneczne organizowane w naszym hotelu cieszą się popularnością zarówno wśród mieszkańców Solca Kujawskiego, jak i gości z okolic Bydgoszczy i Torunia, którzy chętnie odwiedzają nasz hotel. Wieczór rozpoczęliśmy o godzinie 20 powitalnym drinkiem.

 

 

 

 

Podczas balu nie brakowało świetnej muzyki, roztańczonych par na parkiecie oraz uwielbianych przez wszystkich konkursów... z nagrodami. O oprawę muzyczną zadbała agencja artystyczna The Singers, która dzięki swojemu doświadczeniu, idealnie potrafi zadbać o imprezową atmosferę do białego rana.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na podgrzanie atmosfery, specjalnie na tę okazję zostało przygotowane menu karnawałowe: pikantny rosół z warzywami, pierś z kurczaka faszerowana serem i pieczarkami, aromatyczna zupa z wędzonej papryki oraz ciepła kolacja podawana po północy dla dodania energii do dalszej zabawy. Po pierwszym obiedzie został zaserwowany urzekający deser- jabłko w masie kajmakowej, rarytas dla miłośników słodkości. Niespodzianką dla wszystkich karnawałowiczów była zjawiskowa fontanna alkoholowa.

 

 

 

 

 

 

 

Podczas takiej imprezy, nawet załoga naszego hotelu bawiła się świetnie, dbając o najwyższy standard obsługi wszystkich Gości.

 

Na kolejne spotkanie zapraszamy już 8 marca! Spędź Dzień Kobiet razem z Hotelem Autos! Daj się uwieść sztuce improwizacji!