Kalendarz

Kucharz - Solec Kujawski

Stanowisko: Kucharz

Miejsce pracy: Solec Kujawski k. Bydgoszczy

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie potraw z ustalonymi procedurami i zasadami,
  • przygotowywanie dań z karty, respektując życzenia klienta,
  • dbałość o jakość przyrządzonych potraw,
  • przygotowywanie imprez bankietowych,
  • dbanie o gospodarkę magazynową,
  • dbanie o czystość w miejscu pracy,
  • dokładność oraz szybkość w wykonywaniu poleconych zadań.

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie kucharza,
  • wykształcenie zawodowe – kucharz,
  • dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy,
  • dyspozycyjność i zaangażowanie,
  • motywacja i chęć do pracy,
  • aktualna książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych,
  • orientacja na potrzeby klienta,
  • wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.