Dzień Kobiet w Hotelu Autos już za nami, a przed Państwem krótka relacja z tego wydarzenia. Podczas wydarzenia odwiedziło nas blisko 50 Gości.

 

Przyszły głównie Panie w towarzystwie najbliższej rodziny, znajomych, a także serdecznych przyjaciółek, z którymi chciały spędzić ten wieczór pełen humoru i... spontaniczności.

Jednym z elementów wieczoru, poza wyśmienitym poczęstunkiem przygotowanym przez restaurację naszego hotelu, był pokaz sceniczny grupy teatralnej „WymyWammy”. Chyba nie ma nic bardziej charyzmatycznego i odpowiadającego charakterowi kobiety niż improwizacja! Pokaz od kobiet dla kobiet prezentowany przez aktorki przeszedł najśmielsze oczekiwania publiczności. Improwizacja, akcja- reakcja, nawiązywanie kontaktu z publicznością i pozytywny odzew ze strony widzów. Pełne temperamentu i wyzwań, do tego inteligentnego humoru sceny podsycały atmosferę tego wieczoru.

 

Rozbawiona publiczność stała się współuczestnikiem pokazu, pełna pomysłów i inspiracji nakręcała przebieg akcji odbywających się na scenie.

 

Dziękujemy Paniom z grupy „WymyWammy” za wspaniałe doświadczenie i doskonały występ.

 

Poniżej seria zdjęć z Pokazu artystycznego.